Vzduchotechnika

Vzduchotechnika & klimatizace

Společnost HEGA se od samého počátku existence, tj. od roku 1992, specializuje na výrobu, dodávku a montáž vzduchotechniky a později i montáž klimatizace. Při realizaci VZT respektujeme projekt, aby byla dodržena požadovaná kvalita díla a používáme značkové komponenty projektem navržené. Na žádost investora jsme schopni zajistit změny projektu a dopracovat potřebnou dokumentaci skutečného provedení. Po dokončení díla provedeme zaregulování a zprovoznění požadovaných zařízení a zajistíme veškeré dokumenty a revize potřebné ke kolaudaci.

klimatizace

Veškeré čtyřhranné vzduchotechnické potrubí, včetně všech tvarovek, si sami vyrábíme a to nejen pro námi realizované zakázky, ale také na objednávku pro jiné realizační firmy. Díky tomu jsme schopni, při realizaci zakázky, okamžitě reagovat na jakékoliv změny v průběhu stavby.

Vlastníme osvědčení na provádění systému protipožární ochrany vzduchotechnických potrubí systému PYROROCK od společnosti Rockwool, která nás opravňuje k montáži protipožárních izolací. Samozřejmostí je montáž tepelné izolace potrubí. Dále jsme, na základě osvědčení, oprávnění k provádění systému protipožární ochrany HILTI, která zajišťuje správnost prostupů VZT potrubí podle požadavků požární zprávy.

V případě požadavku na chlazení a klimatizaci montujeme převážně značkové klimatizační jednotky Fujitsu, se kterou máme výborné zkušenosti co do kvality, tak i po stránce servisní.

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

ruukki

rheinzink

cech pokrývačů a tesařů ČR

HEGA - specialista na plechové střechy | www.ondrejcarda.com | © 2010