O firmě

Společnost byla založena v roce 1992 dlouholetými pracovníky v oboru stavebnictví a od počátku v tomto oboru působí a specializuje se zejména na:

  • Návrh, výrobu, dodávku a montáž vzduchotechniky, klimatizace a rekuperace.
  • Veškeré klempířské konstrukce ze všech dostupných materiálů.
  • Realizace nový střech zejména s plechovými krytinami a rekonstrukce střech.
  • Výrobu plechových košů pro městský mobiliář a zakázkovou výrobu z plechu na moderních strojích a další související služby

Naše společnost garantuje vysokou odbornou úroveň prací, splnění požadované kvality díla a dodržení smluvních podmínek. Samozřejmostí je bezplatné poradenství a zpracování cenové nabídky, dobrá komunikace před a při realizaci zakázky a případně při odstraňovaní možných vad, u kterých se snažíme v co nejkratší době sjednat nápravu.

Sídlo společnosti je ve Zlíně, takže největší množství zakázek realizujeme ve Zlínském kraji, ale působíme po celé ČR, případně i na Slovensku. Jsme schopni realizovat jak velké zakázky v řádech milionů Kč, ale i zakázky drobnějšího charakteru. Společnost má pojištění odpovědnosti rizik u pojišťovny Kooperativa.

Naší snahou je dosáhnout maximální spokojenosti zákazníka, a proto neustále sledujeme dění na trhu a účastníme se školení na nové technologie a materiály. Společnost disponuje dostatečným množstvím kmenových zaměstnanců, veškerým potřebným strojním vybavením a zařízením potřebným k realizaci.

info@hega.cz